Konsultacje Programu współpracy Miasta i Gminy Nakło nad Notecią z organizacjami pozarządowymi oraz innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012 rok
Szanowni Państwo

Z myślą o nieustannym zacieśnianiu współpracy z wszystkimi organizacjami działającymi na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności – Gminy Nakło nad Notecią –  zamieszczamy projekt Programu współpracy Miasta i Gminy Nakło nad Notecią z organizacjami pozarządowymi oraz innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012 rok.
 
W związku z powyższym, prosimy o przekazanie do dnia 14 listopada br. ewentualnych uwag i sugestii do projektu programu współpracy w następujący sposób:
  


Stan zapisu zawarty
w projekcie programu
na 2012r. z podaniem
nr § i punktu

Sugerowana zmiana
(konkretny sugerowany
zapis § i punktu)

Uzasadnienie
Zgłaszający uwagę


 
Drogą elektroniczną na adres piotrr@umig.naklo.pl  lub pisemnie w Referacie Pozyskiwania Środków z Funduszy Zewnętrznych.

kontakt: Piotr Rugowski tel. 052 386 79 68
 
 
14 listopada 2011 roku o godzinie 16,00 w Referacie Pozyskiwania Środków z Funduszy Zewnętrznych odbędzie się spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji pozarządowych w sprawie Programu współpracy na 2012 rok.


Projekt Programu współpracy Miasta i Gminy Nakło nad Notecią z organizacjami pozarządowymi oraz innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012 rok (106kB) pdf


 

metryczka


Wytworzył: Piotr Rugowski (2 listopada 2011)
Opublikował: Rodryk Szamlewski (2 listopada 2011, 12:53:54)
Podmiot udostępniający: Ref. PŚZ

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 2586